Robert kontuzjowany. Nie zagra przez miesiąc!

Robert Lewandowski doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z treningów na cztery tygodnie. Po meczu z Chelsea (3:0) u napastnika Bayernu Monachium zdiagnozowano uraz lewego kolana.

W środę Lewandowski przeszedł dokładne badania u doktora Hansa-Wilhelma Müllera-Wohlfahrta, słynnego lekarza Bayernu. Najbliższe dziesięć dni Lewandowski spędzi z nogą w gipsie, a następnie rozpocznie rehabilitację. Dopiero po niej wróci na boisko. Według szacunków stanie się to za około miesiąc.

Pomimo urazu Polak dokończył spotkanie z Chelsea, którego był jednym z bohaterów. Najpierw 31-latek popisał się dwiema kapitalnymi asystami, a następnie sam zdobył bramkę. Bayern wygrał 3:0.

Kontuzja Lewandowskiego oznacza, że nie zagra m.in. w rewanżowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Chelsea, meczu Pucharu Niemiec z Schalke Gelsenkirchen oraz kilku spotkaniach ligowych. Prawdopodobnie nie wystąpi również w marcowych meczach reprezentacji Polski, która zmierzy się w towarzyskich spotkaniach z Finlandią (27 marca, Wrocław) i Ukrainą (31 marca, Chorzów).

Kontuzja Roberta Lewandowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

>