Polska – Rosja 3:0 w FIFę

Ten mecz zdecydował o pierwszym miejscu w turniejowej grupie. Wczoraj Rosja pokonała Finlandię 6:0, a my ulegliśmy Finom 1:3. Zadanie na środę było więc jasne: reprezentacja Polski, którą kierowali Krystian Bielik (piłkarz Derby) i Damian „Damie” Augustyniak (esportowiec z AS Roma), musiała wysoko pokonać rosyjski duet: Aleksandr Sobolev (piłkarz Spartaka Moskwa) i Andrei „Timon” Gurev (esportowiec z Gambit Esports). Dwumecz o wszystko (a jakże!) skomentował oczywiście Dariusz Szpakowski.

W pierwszej odsłonie środowego dwumeczu Damian „Damie” Augustyniak nie dał szans swojemu rywalowi. Po dwóch golach, Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego, zwyciężył 2:0. – Troszkę mieszane uczucia, bo mogło być wyżej – skomentował triumfator pierwszego spotkania.

W drugim starciu zmierzyli się Krystian Bielik oraz Aleksandr Sobolev. W tej potyczce także lepszy okazał się nasz reprezentant – Bielik pokonał Soboleva 1:0 dzięki bramce Krzysztofa Piątka, ale to za mało, by zająć pierwsze miejsce w całym turnieju. Biało-czerwoni finiszowali na drugim miejscu, za Rosją i przed Finlandią. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji emocjonującego dwumeczu Polaków z Rosjanami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

>