Dwa dodatkowe powołania Brzęczka

Alan Czerwiński z Lecha Poznań i Rafał Pietrzak z Lechii Gdańsk zostali dodatkowo powołani na październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski.

Jerzy Brzęczek wyleczył koronawirusa i dotarł na zgrupowanie reprezentacji Polski przed pierwszym meczem z Finlandią. Ale nie wszyscy mają tyle szczęścia. Na wtorkowej konferencji prasowej selekcjoner przekazał, że jeden z jego zawodników przebywa w izolacji (już wiadomo, że chodzi o Macieja Rybusa). – Każda taka wiadomość jest dla nas bardzo zła, ale niestety nie mamy na to wpływu. Dzisiaj wieczorem w miejsce zakażonego zawodnika powołany zostanie nowy piłkarz. Decyzja, kto do nas dołączy, zostanie podjęta po odprawie sztabu szkoleniowego – dodał Brzęczek.
Nie jeden, a dwóch. Bo dodatkowe powołanie dostali dwaj boczni obrońcy: Alan Czerwiński z Lecha Poznań i Rafał Pietrzak z Lechii Gdańsk. Dla tego pierwszego to debiutanckie powołanie. Pietrzak już wcześniej był sprawdzany przez Brzęczka – w reprezentacji Polski wystąpił dotychczas dwa razy: z Włochami w Lidze Narodów, a także w towarzyskim spotkaniu z Irlandią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

>