O NAS

Jesteśmy nowym dwumiesięcznikiem dla młodzieży o piłce nożnej, a przede wszystkim o reprezentacji Polski, której zamierzamy towarzyszyć w rozpoczynającej się 21 marca walce o awans do mistrzostw Europy. Szukajcie nas w punktach sprzedaży Ruchu oraz w Empikach w całym kraju. Oprócz tego codziennie jesteśmy w internecie.

Od innych kolorowych pism dla młodzieży chcemy różnić się tym, że oprócz obrazków oferujemy skoro do poczytania. Także o historii, spróbujemy bowiem pełnić rolę edukacyjną. Proponujemy quizy i konkursy z nagrodami.

Właścicielem wydawnictwa WEBER i redaktorem naczelnym „Kochamy Futbol. Polska, Biało-czerwoni” jest Maciej Weber, wieloletni dziennikarz sportowy m.in. „Expressu Wieczornego” i „Gazety Wyborczej”. Oprawę graficzną wykonał Cezary Jasiński. Reklamą zajmuje się Błażej Karpiński.

Piszą dla nas najlepsi. Iza Koprowiak i Robert Błoński z „Przeglądu Sportowego”, Olgierd Kwiatkowski z Interii, Marek Maciejewski, Marcin Szymczyk z Legia.net oraz Tomasz Zapert (Polskie Radio 24). Krzysztof Baranowski (Sportowa Książka Roku) poleca sportowe lektury.

Oprócz reprezentacji Polski chcemy opisywać też to, co dzieje się w szkółkach piłkarskich.
Czekamy na Was!

>